IMG_5450

Prečo webstránka na mieru

Už ste sa pokúšali vytvoriť webstránku sami a nie je to ono?
Nemáte čas ani chuť si stránku vytvárať sami?
Neplní vaša stránka vaše ciele alebo je zastaralá?
Nezobrazuje sa vaša stránka vhodne na mobiloch a tabletoch?
Potrebujete peknú webstránku, ktorá by bola pre vás alebo vašu firmu elegantnou prezentáciou?
Chcete, aby vaša webstránka predávala?

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, je čas, porozmýšľať nad tým, aby ste tvorbu vášho nového webu prenechali niekomu, kto to naozaj vie, robí to so zanietením a presvedčením, dokáže vaše predstavy presunúť elegantne a účelovo do online sveta.

Je veľa možností, ktoré sa vám na internete núkajú. Ako si pár klikmi  vytvoriť funkčný web alebo ako si nainštalovať na jeden klik redakčný systém.  Ale web, ktorý naozaj potrebujete a má vyzerať podľa vašich predstáv, to určite nebude. Ak by ste sa toho predsa len zhostili sami, samo sa nikdy nič nespraví. Odmakáte si to pekne sami. V čase, keď ste mohli robiť niečo úplne iné, príjemné alebo užitočné, čomu už dávno rozumiete a prináša to pre vás potešenie alebo zisk. Je normálne, že ľudia bežne využívajú účtovnícke služby a nerobia si účtovníctvo. Aj keď mnohí z nich by to určite zvládli sami. Prečo teda nevyužiť na niečo tak dôležité, ako je vaša webstránka profesionálne služby za veľmi dostupné ceny? Webstránky tvoríme viac ako 15 rokov a máme už mnoho skúseností. Vieme odhadnúť, čo asi zákazník potrebuje, čo je pre neho výhodné a kedy je s našou prácou spokojný. Máte pocit, že stratíte veľa času tým, že sa musíte s tvorcom stránky stretávať a konzultovať vaše predstavy? Nie je to potrebné. Stačí, ak vyplníte formulár,  kde napíšete svoje predstavy. Následne dostanete od nás ponuku na riešenie. Je len na vás, či budete v ďalšej komunikácii pokračovať alebo nie. Výsledkom takejto komunikácie môže byť vami schválená ponuka na web podľa vašich predstáv.

Veľa zákaznikov si praje, aby si vedeli aktualizovať svoju webstránku sami. To nie je určite žiadny problém. Je len na vás, do akej miery potrebujete s webom pracovať . Podľa toho vám vieme prispôsobit rozhranie, kde to všetko môžete realizovať. Ak nie je presne toto vaša predstava, vieme sa dohodnúť aj na aktualizácii vášho webu z našej strany.

Tak čo, máte už chuť ísť do toho s nami? Vieme, čo robíme a ako robíme. Snažíme sa, aby náš zákazník bol vždy spokojný. Pre webstránky poskytujeme ten najspoľahlivejší webhosting  bez výpadkov.  A vieme pre vás zaregistrovať doménu,  ktorá bude tou najlepšou adresou pre vášu webstránku.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Elena Jarošová

Miluje svoju rodinu, agility a gastroškolu. Venuje sa online marketingu, zaujíma sa o informačné technológie. Za najdôležitejšie v živote považuje slobodu.

Latest posts by Elena Jarošová (see all)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *