Slobodný hosting - WebhostingY.com

Slobodnejší webhosting

Som presvedčený, že najlepší spôsob ako veci posúvať k lepšiemu je umožniť čo najväčšiu slobodu. Slobovný trh zabezpečí zdravú konkurenciu a nutnosť sa neustále zlepšovať. Silné prežije a to slabé stagnuje alebo úplne zanikne. Ako kolobeh života v prírode.
Preto sme sa rozhodli, že vytvoríme slobodnejší webhosting.

Nemám rád správanie korporácií ako sú napríklad niektorí mobilní operátori, poskytovatelia káblových televízií a podobne. Svoj biznis model postavili na paušáloch, ktoré niekedy ani nevyžijete a tiež na viazanosti, ktorými si vás držia, aj keď ste so službami nespokojní alebo by ste potrebovali niečo vhodnejšie. A to je presný opak slobody. Slobodne sa kedykoľvek rozhodnúť, koho služby a v akom rozsahu budem práve teraz využívať,  považujem ja osobne za dôležité.

Sú ale aj ľudia, ktorí sa takto slobodne rozhodovať nechcú resp. nechcú sa tým zaoberať a riešiť to. Sú konzervatívni a neradi čokoľvek menia. Naopak sú zasa ľudia, ktorí menia veci často. Menia sa ich požiadavky na služby, využívajú viac služieb a nechcú platiť za niečo, čo možno ani nevyužijú.

U nás vo WebhostingY neustále riešime ako našim zákazníkom môžeme zjednodušiť život. Čo našim zákazníkom vyhovuje najviac? Konzervatívny spôsob? Vybrať si jeden z ponúkaných balíkov, zaplatiť ho na rok dopredu a nič neriešiť? Alebo ten slobnodnejší? Navoliť si presne parametre hostignu, zapnúť si ho, zmeniť alebo zrušiť kedykoľvek bude zákazník chcieť? Bez čakania a mailovania na podporu?

U nás to vnímame ako dva odlišné smery. Preto sme vytvorili WebhostingY.com.

WebhostingY.com ponúkajú nový a odlišný spôsob predaja hostingu a virtuálnych serverov pre našich zákazníkov. Tento nový spôsob je maximálne otvorený a slobodný. Zákazník sa rozhodne akú službu a v akom rozsahu chce využívať.

Slobodný hosting - WebhostingY.com

Ukážky obrazoviek z WebhostingY.com

Toto sú hlavné výhody, ktoré poskytujú WebhostingY.com:

  • Aktivácia, zmena alebo zrušenie služby kedykoľvek – zákazník si aktivuje napríklad hosting alebo server sám za pár minút. Službu môže kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť bez výpovednej lehoty.
  • Účtovanie poplatkov za služby na dennej báze – raz denne sa zákazníkovi odpočíta z kreditu suma podľa toho aké služby mal v daný deň aktívne.
  • Platenie za služby kreditom – zákazník sa sám rozhodne kedy a v akej výške si doplní kredit.
  • Zákazník nepríde o peniaze pri predčasnom zrušení služby.
  • Vyskúšanie služieb zadarmo – okamžite je možné si aktivovať hosting alebo server. Zákazník zaplatí, len ak mu služba vyhovuje.
  • RESTful API – Všetky funkcie, ktoré má zákazník k dispozícii sú dostupné aj cez API.

Pre našich konzervatívnejších zákazníkov, ktorým viac vyhovuje klasický spôsob predaja cez balíčky a paušály,  naďalej fungujú a budú fungovať služby na www.webhostingy.sk a www.webhostingy.cz. Títo zákazníci sa môžu tešiť na upgrade  web stránky a vynovenie Zákazníckej zóny, ktoré pre nich pripravujeme.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Roman Jaroš

Zaujíma sa o nové trendy a technológie súvisiace najmä s internetom, UX a mobilnými aplikáciami. PHP programátor. Zakladateľ WebhostingY.sk, WebhostingY.cz a WebhostingY.com. Stará sa o rozvoj a o to, aby všetko perfektne fungovalo.

Latest posts by Roman Jaroš (see all)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *