Blog WebhostingY.sk

Spúšťame blog

Myšlienka spustiť firemný blog kolovala našou firmou pár mesiacov, ale stále zostávala len vo forme myšlienky. Asi sme čakali na nejaký impulz, ten sa objavil pred pár dňami.

Vo fóre, do ktorého občas prispievam sa objavilo viac otázok týkajúcich sa webhostingu, elektronického obchodu a optimalizácie pre vyhľadávače, nedalo mi to a chcela som napísať dlhší post, kde by som na tieto otázky odpovedala. Večer som si sadla, začala písať a zistila som, že mám nápady nie pre jeden post, ale skôr na sériu článkov na tieto široké témy. Prvý dokončený článok som poslala aj svojmu šéfovi a zrazu išlo všetko veľmi rýchlo, cez víkend sme dali hlavy dokopy a dnes spúštame náš oficiálny firemný blog.

Tešíme sa, že sa nám po Facebooku a Twitteri otvára ďalší priestor pre komunikáciu nielen s našimi zákazníkmi, ale s každým, ktorého zaujíma oblasť webových stránok a webhostingu. Našou ambíciou bude písať na rôzne témy súvisiace s webovými stránkami, prinášať tipy na zaujímavé novinky v oblasti. Veľkou inšpiráciou sú nám otázky od našich zákazníkov, ktorým neraz radíme aj vo veciach priamo nesúvisiacich s našou hlavnou činnosťou (webhosting). Baví nás to a chceme sa s tým, čo vieme, podeliť aj s ostatnými, preto ideme písať písať a písať.

A aby som nezabudla, radi poskytneme možnosť a priestor vyjadriť sa každému, kto má čo povedať k téme a uvítame aj dobré nápady či návrhy pre ďalšie témy. Ak by ste chceli prispieť svojím článkom, určite nám dajte vedieť na náš e-mail info@webhostingy.sk.

Tak vitajte, čítajte, komentujte, píšte, lajkujte, tweetujte, Blog WebhostingY.sk začína :)

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Michaela Balážová

Miluje svoju rodinu, dobré jedlo a krásne veci. Vášnivo sa zaujíma o sociálne siete, média a nové nápady. Vo WebhostingY.sk má na starosti marketing.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *