PODPORA

Centrum podpory

Centrum podpory je originálna databáza znalostí vytvorená na základe našich skúseností a podnetov od našich zákazníkov. Vždy, keď si nebudete vedieť dať s niečím rady, vráťte sa sem, do Centra podpory, a použite vyhľadávanie. S veľkou pravdepodobnosťou tu nájdete odpoveď na svoju otázku veľmi rýchlo.

Jednotlivé články sú rozdelené do kategórii podľa tém, ktoré vás najviac zaujímajú. Logicky sú rozdelené do krokov, ktorými prechádzate pri aktivácii a používaní služieb. Ak je vám čokoľvek nejasné, v Centre podpory nájdete odpoveď.

Ako začať, pre začiatočníkov

Ak je svet domén, webstránok a webhostingu pre vás úplne nový, určite sa preklikajte článkami v téme Ako začať. Dozviete sa základné informácie, vďaka ktorým sa budete cítit' istejší pri jednotlivých krokoch od registrácie, cez aktiváciu služieb, až po prvé načítanie vašej webstránky z našich serverov.

Nenašli ste odpoveď v Centre podpory?

Aj keď neustále pracujeme na rozširovaní databázy a jednotlivé články dopĺňame o ďalšie informácie, môže sa stať, že odpoveď na svoju otázku tu nenájdete. Vtedy využite prosím email podpora@webhostingy.sk a napíšte nám.