PREČO SI VYBRAŤ NÁS

NECHCEME BYŤ NAJVÄČŠÍ, CHCEME BYŤ NAJLEPŠÍ.

NEMÁME VÝPADKY

Toto je podľa nás vo webhostingu ten najpodstatnejši argument. Úplne základnou úlohou webhostingu je to, aby vaša web stránka alebo e-shop fungovali nonstop bez výpadkov. Zbytočné sú perfektné funkcie v hostingu ak vám nejde web stránka. Máme viac ako 12 ročné skúsenosti z poskytovaním hostingu. Prešli sme si začiatočníckymi chybami a aktuálne máme tím profesionálnych administrátorov, a vyladenú stabilnú infraštruktúru. U nás vám výpadky webu nehrozia.

MÁME RADI SVOJU PRÁCU

Toto je veľmi dôležité. Iba ten kto má rád svoju prácu ju dokáže robiť najlepšie ako vie. Máme radi počitače a využívame ich tak, aby pomáhali ľuďom. Radi sa vŕtame v nových technológiách a preto vám budeme prinášať vždy niečo novšie a dokonalejšie aby ste vy mali menej starostí. Baví nás pomáhať vám.

POZNÁME VAŠE PROBLÉMY A VIEME PONÚKNUŤ RIEŠENIE

U nás rešpektujeme to, že nie každý je počítačový guru. Komunikáciu so zákazníkom prispôsobujeme podľa vašej technickej zdatnosti. Máme trpezlivosť a vždy od nás dostanete odpoveď alebo riešenie, ktorému budete rozumieť.
Ak potrebujete pomoc aj s vytvorením alebo úpravou web stránky, vieme vám pomôcť aj s týmto. Navštíte našu službu Správa webu.

SLUŽBY SI MÔŽETE ZADARMO VYSKÚŠAŤ

Lepšie ako 100x počuť alebo čítať je si to rovno zažiť. Za kvalitou našich služieb si 100% stojíme. Služby si u nás môžete vyskúšať predtým ako zaplatíte. Pokial máte záujem o vyskúšanie služieb zadarmo urobte prosím objednávku, následne nám napíšte, že si prajate služby zadarmo vyskúšať. Služby vám aktivujeme ešte pred zaplatením.

VAŠE DÁTA SÚ PRE NÁS TO NAJCENNEJŠIE

Všetky dáta na našich serveroch sú niekoľkonásobne zálohované. Pravidelná záloha spoločne s vysokým zabezpečením zálohovaných dát umožňuje okamžitú obnovu aktuálnych dát. Zálohované dáta sú posielané na dve odlišné miesta, takže vaše dáta sú chránené aj v prípade prírodnej katastrofy alebo cieleného útoku. Vaše dáta zálohujeme každých 24 hodín.

SME OTVORENÍ

Snažíme sa komunikovať otvorene a čo najjasnejšie. Nemáme žiadne skryté poplatky. Vždy presne viete, za čo platíte. Všetky dáta našej podpory sú verejne k dizpozícii aby ste dopredu a detailne vedeli ako fungujeme.

GARANTUJEME VÁM VRÁTENIE PEŇAZÍ

Ak si využívanie našich služieb z akéhokoľvek dôvodu rozmyslíte, do 14 dní vám vrátime peniaze.