Naša vízia

Krátko o tom ako je a ako bude

Mám rada svoju prácu a vždy som mala, pracovať v malej firme má svoje nesporné výhody. Všetci sme viacmenej na rovnakej vlne, všetci veríme v rovnaké veci, ale každý máme svoje osobitosti, nikto sa nemôže za nikoho skrývať, čokoľvek sa rieši hneď a otvorene. Predávame webhosting už takmer 11 rokov a za tú dobu sme sa túto prácu naučili robiť snáď aj dobre, ale dobre nám postupne prestalo stačiť.

Chceme robiť svoju prácu lepšie, najlepšie! Chceme aby naši zákazníci dostávali nielen kvalitné služby, ale aby sa s nimi vždy jednalo otvorene a férovo. Veríme, že tento servis vám dokážeme poskytnúť na tej najvyššej úrovni.

Už pár mesiacov intenzívne pracujeme na príprave niečoho nového, väčšieho, krajšieho a modernejšieho :) Veríme, že sa vám to bude páčiť. Veríme, že zákazník, ktorý dostane presne to, čo potrebuje, bude spokojný a možno nás odporučí ďalej. Veríme, že keď budú naši zákazníci spokojní, budeme spokojní aj my. A toto je náš cieľ. Tešíme sa na zmeny, tešíme sa na obrovské množstvo zaujímavej práce, ktorá nás v najbližších týždňoch čaká, tešíme sa na tento rok v ktorom vám poskytneme ešte lepšie služby ako doteraz.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Michaela Balážová

Miluje svoju rodinu, dobré jedlo a krásne veci. Vášnivo sa zaujíma o sociálne siete, média a nové nápady. Vo WebhostingY.sk má na starosti marketing.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *