PARTNERSKÝ PROGRAM

Vážení zákazníci, obchodní partneri a návštevníci našich stránok, radi by sme Vás informovali o zaujímavej ponuke zapojenia sa do nášho Partnerského programu. Máte možnosť získať vysoké provízie s nulovými investíciami.

Pre koho je táto ponuka určená?
Pre maiteľov web stránok, webmasterov, administrátorov stránok a všetkých, ktorí chcú zarábať prostredníctvom internetu.

Čo môžem získať?
Províziu z každého predaja vo výške 30% z hodnoty objednávky webhostingu + po prvom prihlásení získate 3 € ako bonus.

Ako môžem začať?
Zaregistrujte sa! Po zaregistrovaní sa do Partnerského programu sa stanete Partnerom, budete sa môcť prihlásiť do partnerského systému a môžete spustiť kampaň. V systéme nájdete rôzne typy predpripravených reklamných bannerov a textových odkazov. Vyberiete si tie, ktoré sa dizajnovo najviac hodia k Vašej webstránke, prípadne, ktoré myslíte, že zákazníka najviac oslovia, skopírujete HTML kód, ktorý Vám vygeneruje systém a vložíte ho do stránky. Od tohto momentu môžete začať zarábať.

Ako získam províziu?
Ak návštevník Vašej stránky, klikne na náš banner, bude presmerovaný na naše stránky. Pokiaľ si tu objedná a zaplatí naše služby, Vám sa automaticky propočíta provízia vypočítaná percentuálne z hodnoty objednávky za webhosting. Ak tak návštevník neurobí hneď, ale až neskôr, napríklad o týždeň, o svoju províziu neprídete. Dômyselným systémom zaznamenávania cookies a IP adries zaručujeme, že získate províziu z každého predaja, ktorý "Váš návštevník" u nás vykoná.

Ako môžem kontrolovať výšku svojej provízie?
V našom Partnerskom rozhraní máte možnosť zobrazovania štatistík a posielania reportov. Je len na Vás, či si necháte mesačné správy o výške Vašej provízie, počte kliknutí, uskutočnených predajov posielať alebo si budete stav Vášho konta kontrolovať cez Partnerské rozhranie.

Výška provízie je 30%, ale koľko presne zarobím?
Ak bude uskutočnený predaj najnižšieho balíka Webhosting Mini, ročná platba:
1 predaj - 9,60 € .......... provízia 30% - 2,88 €
10 predajov - 96 € .......... provízia 30% - 28,80 €
Ak bude uskutočnený predaj balíka Neobmedzený webhosting, ročná platba:
1 predaj - 64,80 € .......... provízia 30% - 19,44 €
10 predajov - 648 € .......... provízia 30% - 194,40 €