PODPORA

Ako si vybrať webhosting (webhostingový balík)?

Pri výbere webhostingového balíka je dôležité uvedomiť si, akú web stránku alebo web stránky budete chciet prevádzkovať.

Webhosting zadarmo - Je určený pre jednoduché statické web stránky. Ak máte web stránku, na ktorej uvádzate informácie o sebe alebo o svojej firme ako napríklad čo robíte, popis služieb, kontaktné informácie a bodobne, postačí vám náš Webhosting zadarmo.

Webhosting pre jednu doménu - tento webosting je určený pre bežné web stránky na internete, ktoré už majú nejakú funkcionalitu. Jedná sa o najpoužívanejší webhosting. Poskytuje priestor pre databázy a emali. Tento webhosting je vhodný aj na prevádzkovanie eshopov, redakčných systémov ako Wordpress, Joomla, Drupal a mnohé iné. Tento webhosting je limitovaný len diskovým priestorom, ktorého veľkosť si môžete vybrať.

Neobmedzený webhosting - tento balík je určený pre náročnejšie web stránky. Ak potrebujete pre svoj web viac výkonu a nechcete byť obmedzovaný diskovým priestorom, je tento balík vhodný pre vás. Neobmedzený webhosting má okrem neobmedzených parametrov hostingu pridelený aj vyšší vykon CPU na servery, čo umožňuje zvládať aj náročnejšie operácie a najmä vyššiu návštevnosť webu.

Webhosting pre viac domén - tento balík je určený pre klientov, ktorí potrebujú prevádzkovať viac web stránok. Limitovaný je len počtom domén, ktoré na danom webhostingu môžete prevádzkovať. K dispozícii máte 100 GB priestoru, ktorý je spoločný pre všetky prevádzkované domén.